Najnovšie recenzie zo sekcie Intímne umývacie prostriedky

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Jednoducha manipulacia
  • Pekny dizajn
  • Lahke roztieranie
  • Rychle vstrebavanie
  • Rychly nastup ucinku

Som velmi spokojna s danym prostriedkom. Mala som dlhsiu dobu problemy v intimnej oblasti, ktore som dlhsiu dobu riesila a po par pouzitiach daneho prostriedku sa zmiernili. Dufam, ze dlhsim pouzivanim daneho prostriedku problemy vymiznu. Prostriedok je vhodny pre vsetky typy zien.

Overený zákazník Testuj.to Katarina

• Konzistencia
  • Rychly pocit ulavy
  • Male balenie rychlo sa minie

Pocit úlavy sa dostavil celkom rychlo.Momentálne nemam ziadne problemy pouzivam to preventivne, aby som predisla pripadnym neprijemnostiam v intimnej oblasti.produkt ma prijemne prekvapil konzistenciou a velkostou peny .Za mna do buducna by som brala vecsie balenie

Herbacos recordati procto-glyvenol sof vlhčené obrúsky 30 ks

tianDe Jemný gél pre intímnu hygienu 360 ml

Overený zákazník bioruza Mirka

Pridané: 29. júla 2023

Zakúpený v bioruza

Používam už niekoľko rokov, bezkonkurenčne TOPKA v intímnych géloch, stačí malé množstvo, dlho vydrží..

Overený zákazník Testuj.to Renata

Pridané: 25. júla 2023

• pekný obal
  • príjemná, jemná vôňa
  • jemnosť, priľnavosť
  • výborný umývací efekt
  • dokonalá hydratácia intímnych partií
  • perfektný pocit čistoty a sviežosti
  • pokožka neštípe, nepne, neškriabe

Lactacyd Pharma ma prekvapil. Výrobok je jemný, málo parfemovaný. Dokonale čistí, zanecháva pocit čistoty, hydratovanej pokožky. Pokožka neštípe, nepne a je pokojná. Obal je pekný, ani malý, ani velký. V príjemných farbách. Lactacyd ma zaujal a určite mu zostanem verná.

Lactacyd Femina emulzia pre intímnu hygienu 200 ml

Lactacyd Femina emulzia pre intímnu hygienu 200 ml

Overený zákazník DrogeriaDomov.sk Lévaiová Soňa

Pridané: 24. júla 2023

Zakúpený v DrogeriaDomov.sk

Dobrá cena a oplatí sa to

Overený zákazník Testuj.to Sofia

Pridané: 24. júla 2023

• Zloženie
  • Príjemný pocit
  • Pumpicka mi možno bola praktickejšia ale to nič nemení na kvalite produktu

Veľmi odporúčam, úžasná vôňa, produkt je veľmi príjemný moja dolná partia sa cíti ako v bavlnke, nepali, nestipe nedráždi narozdiel od iných značiek, vhodná naozaj pre každého, je dobre že si môžte vybrať ak z viacerých variant, stačí len vyskúšať, veľmi vhodný na rýchlu sprchu hlavne týchto teplých dňoch

• Ok
Fytofontana Gyntima intímny umývací gél 200 ml

Fytofontana Gyntima intímny umývací gél 200 ml

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 23. júla 2023

Zakúpený v Pilulka.sk

• Prelievam si do flaštičky s dávkovacou pumpičkou.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 20. júla 2023

• Prijemna vôňa
  • Velke balenie
  • Nema negatíva

Veľkým + je za mňa sviežosť, príjemná ľahká vôňa a účinnosť. Žiadne vysušovanie a svrbenie, gél neštípe na koži a naozaj dlho vydrží aj keď ho využívam denne. Stačí iba malé množstvo.
Taktiež + možnosť kúpy aj v menšom praktickom balení, čo sa vždy zíde pri cestovaní.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Účinok
  • Dávkovanie bez pumpičky

Dlho som hľadala gél, po ktorom by som nepociťovala svrbenie ani pálenie. A našla som Lactacyd Femina. Určite si ho kúpim opäť, aj keď to bude trvať, keďže balenie je dosť veľké a teda dlho vydrží. Má jemnú "čistú" vôňu.
Jediné mínus je dávkovanie, kedy musím použiť obe ruky, aby som si gél nabrala, chýba mi pumpička, inak by to bolo dokonalé. :)

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• zloženie
  • krémová konzistencia
  • hydratuje
  • jemná vôňa

Intímna umývacia emulzia LACTACYD® PHARMA PRE DLHOTRVAJÚCU HYDRATÁCIU 40+ je jeden veľmi skvelý produkt. Má jemnú vôňa, krémovú konzistenciu a účinkuje okamžite. Jemne pení, pokožku nevysušuje a dodáva jej potrebnú hydratáciu a sviežosť. Určite odporučím aj kamarátkam a ostanem jej verná

Overený zákazník Testuj.to Denisa

Zakúpený v Testuj.to

• Zloženie, ktoré chráni pred infekciu
  • Veľkosť _pomer cena - kvalita
  • Možnost každodenného použitia
  • Bez výhrad

Jemná čistiaca emulzia na intímnu hygienu s príjemnou vôňou je skvelou voľbou pre osobnú intímnu hygienu každej zenskej. Čistí, hydratuje a hlavne zanecháva skvelý pocit čistoty, bez zbytočnej preparfumácie a nasledneho podráždenia. Odporúčam, skvelá voľba.

Overený zákazník Testuj.to Dana

• veľkosť balenia
  • konzistencia gelu
  • farba gelu
  • vôňa
  • účinnosť
  • chýba pumpička

Lactacyd Femina umývacia emulzia je jemný, príjemne voňajúci gél na intímnu hygienu. Je účinný aj pri rôznych intímnych problémoch, ktoré sa u žien vyskytujú najmä v letných dňoch. Príjemne osviežuje a ukľudňuje pokožku. Jediné, čo mi pri ňom chýba je praktické balenie s pumpičkou, inak nič. Používam ho dlhé roky na striedačku s inými emulziami/gelmi, ale vždy sa k nemu rada vraciam. Určite ho odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Beáta

Pridané: 18. júla 2023

• vôňa
  • konzistencia
  • dávkovač
  • účinok

Jemná umývacia emulzia s príjemnou vôňou. Šetrný k pokožke, čím už žiadne svrbenie z dôvodu suchosti pokožky v intímnej oblasti . Roky som používala inú výrobok, no odteraz už len tento konkrétny výrobok. Obsahuje probiotiká balenie s pumpičkou je veľmi praktické .Výrobok po používaný mal účinky som spokojná

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Zloženie
  • Vôňa

Lactacyd Femina je už overený produkt pre každodenné použitie. Mám rada jeho krémovejšiu konzistenciu , nevtieravú vôňu, farbu aj zloženie tohto produktu. Čistí veľmi jemne, ale vďaka laktoséru pomáha vyrovnať pH a cítiť sa sviežo aj počas horúcich letných dní. Rada ho používam aj po kúpaní v bazénoch, aj ako prevenciu proti nepríjemnostiam v citlivejších ženských oblastiach. Čistí jemne, ale tento produkt má moju dôveru.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Veľkosť balenia
  • Plní svoju ulohu
  • Ziadne

Tento produkt odporúčam všetkými 10timi. Má príjemnú vôňu, balenie je veľké a dlho vydrží. Odkedy používam tento gél na intímnu hygienu , tak som prestala mat problémy s mikozou, ako keď som mala keď som používala klasické sprchovacie gély . Zabezpečuje príjemný pocit :)

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Príjemná vôňa
  • Stačí použiť málo produktu
  • Vydrží veľmi dlho

Dlho som používala iný produkt, mala som stále nejaké problémy. Rozhodla som sa že vyskúšam nový produkt Lactacyd a vôbec zmenu neľutujem. Zlepšenie je cítiť hneď po dvoch dňoch používania. Som vďačná že som objavila tento produkt. Kúpila som ho už aj dcére a aj mamine. Naozaj som veľmi prekvapená z tohto produktu.

Overený zákazník Testuj.to Sladina

• Dávkovač s pumpičkou
  • Krémová konzistencia
  • Príjemná vôňa
  • Komfortný pocit po umytí

Presne produkt pre mňa v tom správnom čase. Hydratácia je práve to, čo moje telo s pribúdajúcimi rokmi najviac potrebuje a táto krémová jemne voňavá emulzia je skvelá. Po použití sa cítim komfortne, sviežo a pokožka nie je tak suchá ako predtým. Už sa tohto pocitu nevzdám ?

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• intímna sviežosť
  • úľava od nepríjemného výtoku.

Umývacia emulzia Lactacyd Femina je naozaj účinná. Pri pravidelnom používaní tejto emulzie sa žena môže cítiť sviežo aj v intímnych partiách. Tak isto prišla aj úľava od nepríjemného výtoku. Taktiež musím vyzdvihnúť veľmi príjemnú a jemnú vôňu vďaka ktorej sa žena cíti čistá a svieža.

Zobrazujem 161 - 180 zo 500 recenzií 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25